Strani nogometengleska elita

Prvak Liverpool još uvijek u lovu na Cityjev rekord: ‘građani‘ podarili petardu Newcatleu, West Ham se porazom našao u nezgodnoj situaciji

8. srpnja 2020. - 23:27

Nogometaši Liverpoola slavili su u 34. kolu Engleske lige kod Brightona s 3-1 i ubilježili jubilarnu, 30. prvenstvenu pobjedu ove sezone.

Novi prvaci su već nakon osam minuta vodili s 2-0 golovima Salaha (6) i Hendersona, domaćima je nadu vratio Trosard (45), a Salah je svojim drugim golom u 76. minuti postavio konačnih 3-1.

Liverpool je pobjedom u Brightonu i dalje u konkurenciji da obori rekord Manchester Cityja u broju osvojenih bodova u sezoni. Četiri kola prije kraja Liverpool ima 92 boda, a City je u rekordnoj sezoni 2017/18 osvojio točno 100 bodova.

Nogometaši Manchester Citya porazili su s 5-0 Newcastle u 34. kolu Engleske lige, dok je West Ham doma izgubio od Burnleya (0-1) i nalazi se tik do zone ispadanja.

City grabi prema osiguranju drugog mjesta, a junak pob...

19. travanj 2024 23:14