Strani nogometblizu je otkaza

Prosinečki ispao iz turskog kupa: Denizlispor kod kuće šokirao trećeligaš i nanio mu četvrti uzastopni poraz u svim natjecanjima

24. studenog 2020. - 19:29

Turski nogometni prvoligaš Denizlispor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, iznenađujuće je ispao u 4. kolu turskog Kupa od trećeligaša Turgutluspora sa 1-2.

Drugoplasirana momčad treće turske lige je povela u osmoj minuti golom Muhameda Beshira, izjednačio je Hadi Sacko u 53. minuti, a pobjedu gostima donio je Sinan Ozkara u 69. minuti.

Bio je to četvrti uzastopni poraz Denizlispora u svim natjecanjima pri čemu treći na domaćem terenu.

Denizlispor se trenutačno nalazi na 20. mjestu turskog prvenstva sa pet bodova, tri više od "fenjeraša" Ankaragucua.

U srijedu će u kupu igrati i Rizespor kojeg vodi Stjepan Tomas i to protiv trećeligaša Usak Spora.

17. travanj 2024 19:23