Strani nogometispunjeni plan

Prijateljske utakmice igrane su diljem Europe: pobjede Njemačke i Italije, remi Nizozemske i Španjolske

11. studenog 2020. - 23:04

Nogometne reprezentacije Njemačke, Italije, Belgije i Poljske ostvarile su pobjede u prijateljskim susretima igranim u srijedu, dok su u derbiju večeri Nizozemska i Španjolska odigrale 1-1.

Njemačka je u Leipzigu pobijedila Češku sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Luca Waldschmidt (13).

Belgija je pobijedila Švicarsku sa 2-1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 13. minuti golom Admira Mehemdija, no domaćin je u nastavku preokrenuo rezultat, a oba gola zabio je Michy Batshuayi (49, 70).

Nizozemska i Španjolska su u Amsterdamu odigrale 1-1. "Furija" je stigla do prednosti u 19. minuti pogotkom Sergia Canalesa, a izjednačio je Donny van de Beek (47).

Poljska je slavila protiv Ukrajine sa 2-0, no gosti su pri rezultatu 0-0 imali kazneni udarac kojeg nije...

28. rujan 2024 04:15