Preokret na Camp Nou zahvaljujući dva briljantna poteza urugvajskog napadača: čekao je 15 utakmica bez gola da bi sada iskazao svoju vrijednost

3. listopada 2019. - 01:13

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Barcelona je na Camp Nou pobijedila Inter sa 2-1 okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu, dok je Liverpool u 'ljepotici večeri' na Anfieldu pobijedio RB Salzburg sa 4-3.

Inter je sjajno ušao u utakmicu. Rano je poveo, a potom imao još nekoliko prilika, međutim španjolski prvak je u nastavku susreta okrenuo rezultat preko sjajnog Urugvajca Luisa Suareza.

Talijanski sastav je šokirao Camp Nou već u drugoj minuti kada je Lautaro Martinez zabio za goste. Nakon pogreške Busquetsa na sredini terena, lopta je stigla do Martineza koji je bio brži od Lengleta i zabio za 1-0. Martinez je imao sjajnu priliku za 2-0 u 37. minuti, ali je njegov udarac glavom obranio Marc-Andre Ter-Stegen.

Barca je izjednačila u 58. minuti sjajnim pogotkom Luisa Suareza ...

19. travanj 2024 04:07