Strani nogometšpanjolski kup

Pred praznim tribinama: Real Betis u nastavku prekinute utakmice protiv Seville izborio četvrtfinale

16. siječnja 2022. - 17:37

Nogometaši Real Betia izborili su plasman u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja nakon što su u nastavku u subotu prekinutog susreta pobijedili gradskog rivala Sevillu sa 2-1.

Susret osmine finala španjolskog Kupa je prekinut u subotu navečer u 40. minuti pri rezultatu 1-1 nakon što je igrač Seville Joan Jordan pogođen plastičnim štapom u glavu.

Sevilla je povela u 35. minuti golom Alejandra Gomeza, a do prekida utakmice je došlo četiri minute kasnije nakon što je Nabil Fekir izravno iz kornera pogodio za 1-1. U slavlju je jedan navijač Betisa s tribine ina travnjak bacio plastični štap  pogodivši u glavu igrača Seville Jordana. Glavni sudac Ricardo de Burgos Bengoechea odmah je prekinuo utakmicu.

Jordan je prevezen u bolnicu gdje je ustanovljeno kako nije ozbiljni...

20. travanj 2024 01:48