Strani nogometTOTAlni potop

Povijesni debakl Perišića i njegove momčadi. Primili pet golova u samo 20 minuta igre

Piše SPORT SD
23. travnja 2023. - 15:48
Tottenham Hotspur‘s English striker Harry Kane (3R) talks with Tottenham Hotspur‘s Spanish defender Pedro Porro and teammates after they conceded a fifth goal during the English Premier League football match between Newcastle United and Tottenham Hotspur at St James‘ Park in Newcastle-upon-Tyne, north east England on April 23, 2023. (Photo by Lindsey Parnaby/AFP)/RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or ‘live‘ services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications./Lindsey Parnaby/Afp

Tottenham je današnje gostovanje na St. James Parku označio kod Newcastlea bilo ključno u borbi za četvrtu poziciju koja vodi u Ligu prvaka iduće sezone.

No, dogodio im se kompletan potop, već u 21. minuti su gubili s čak 5:0, a utakmica je više - manje bila gotova do osme minute kada je vratar londonskog giganta po treći put išao po loptu u svoju mrežu.

Po dva gola su zabili Jacob Murphy i Aleksandar Isak, dok se među strijelce upisao i Joelinton.

Samo je jedna momčad uspjela zabiti pet golova suparniku u manje vremena u povijesti engleskog prvenstva. To je učinio Manchester City protiv Watforda 2019. godine kada su zabili pet golova u samo 18 minuta.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je utakmicu započeo od prve minute, a ovakav debakl će sigurno povećati njegovu želju...

24. travanj 2024 20:45