Strani nogometna pet godina

Portugalac Diogo Jota produljio s Liverpoolom, Klopp prezadovoljan: ‘Vidjeli smo što donosi momčadi i ovo je stvarno dobra vijest‘

2. kolovoza 2022. - 15:38

Portugalski napadač Diogo Jota potpisao je novi dugoročni ugovor s Liverpoolom, objavio je u utorak engleski prvoliigaš ne otkrivajući duljinu ugovora.

Britanski mediji su izvijestili da je portugalski reprezentativac potpisao petogodišnje produljenje, čime će ostati na Anfieldu do 2027.

Jota je prošle sezone pomogao Liverpoolu da osvoji FA kup i Liga kup, dok su u Premier leaue završili na drugom mjestu samo bod iza Manchester Cityja i stigli do finala Lige prvaka koje su izgubili od Real Madrida.

Portugalac je na Anfield stigao iz Wolverhampton Wanderersa 2020. godine i zabio je 34 gola u 85 nastupa za Redse u svim natjecanjima.

"Što je Diogo donio ovoj momčadi i ovom klubu otkako je stigao, svi mogu vidjeti, tako da je stvarno dobra vijest da je potpisao novi ugovor", rekao je ...

20. travanj 2024 12:55