Strani nogometliga prvaka

Porto pobjednik skupine, Atletico Madrid oprostio se od Europe

1. studenog 2022. - 20:59

Nogometaši Porta osvojili su prvo mjesto u skupini B Lige prvaka nakon što su u susretu posljednjeg kola pobijedili Atletico Madrid 2-0, dok su u drugom susretu Bayer Leverkusen i Club Brugge odigrali bez golova.

Uoči zadnjeg kola Club Brugge i Porto su osigurali plasman u osminu finala, a u posljednjih 90 minuta razriješeno je tko će biti pobjednik skupine, ali i tko seli u Europsku ligu.

Porto je porazio Atletico Madrid sa 2-0, dok su Bayer Leverkusen i Club Brugge odigrali 0-0, pa je portugalski sastav osvojio prvo mjesto. Club Brugge je drugi, Bayer seli u Europsku ligu, dok se Atletico Madrid oprostio od Europe.

Porto je poveo već u petoj minuti utakmice golom Mehdija Taremija kojem je to već peti pogodak ove sezone u Ligi prvaka. Pepe je povukao po desnoj strani, sjajno upo...

25. travanj 2024 04:05