Strani nogometuvjerljivo

Petarda Liverpoola na Anfieldu: Keita zabio najbrži pogodak 'redsa' u Premiershipu

27. travnja 2019. - 02:02
2019-04-26T205601Z_450102338_RC1A36724DB0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-LIV-HDD.JPG

Liverpool je s uvjerljivih 5-0 (3-0) svladao Huddersfield u prvoj utakmici 36. kola engleskog nogometnog prvenstva i ponovno zasjeo na vrh ljestvice s dva boda više i utakmicom više od Manchester Cityja.

Naby Keita je nakon 15 sekundi igre doveo Liverpool u vodstvo nakon pogreške obrane Huddersfielda i na asistenciju Mohameda Salaha, što je najbrži Liverpoolov pogodak u Premier ligi. Do kraja poluvremena momčad Juergena Kloppa je preko Manea (23) i Salaha (45+1) došla do tri gola prednosti, a isti je dvojac pogocima u 66. i 83. minuti začinio 28. ovosezonsku pobjedu Liverpoola u Premiershipu i 28. poraz Huddersfielda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren se ponovno našao u početnoj postavi LIverpoola i odigrao cijelu utakmicu.

Liverpool iz 36 utakmica ima 91 bod, a Manchester Ci...

12. lipanj 2024 00:03