Strani nogometliga prvaka

Perišiću i Brozoviću minimalni izgledi za prolaz, Liverpool suveren u Milanu, Salzburg namučio Bayern

Piše Toni Bilić
16. veljače 2022. - 22:54

Liverpool je na San Siru svladao domaći Inter s 2:0 i napravio veliki korak prema četvrtfinalu Lige prvaka, a Bayern je u zadnjim minutama izbjegao senzacionalni poraz kod Salbzurga. Inter može žaliti za propuštenim prilikama, prije svega za gredom Calhanoglua iz 16. minute, no gol Firmina iz 75. minute prelomio je utakmicu. Prvo poluvrijeme bilo je uglavnom ravnopravno, Mane je u 14. minuti iz dobre prilike glavom pucao preko gola. Dvije minute potom dogodila se spomenuta greda Calhanoglua, lopta se odbila ispred crte, a u 29. je opasno iz slobodnog udarca zaprijetio Alexander-Arnold, njegov udarac prohujao je pored stative.

Jürgen Klopp je na poluvremenu napravio promjenu u napadu, umjesto Jote je ušao Firmino, koji se prometnuo u junaka utakmice. No, Inter je bio bolji u drugom d...

19. travanj 2024 21:15