sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Strani nogometako želi otići

Osasuna je dobila upite za hrvatskog reprezentativca, ali ne od Real Madrida, zna se i kolika je odštetna klauzula

Piše Hina
27. lipnja 2025. - 16:24

Španjolski nogometni prvoligaš Osasuna primila je upit za hrvatskog napadača Antu Budimira, ali ne iz Real Madrida kao što su nagađali mediji, rekao je klupski sportski direktor Braulio Vazquez.

- Naši glavni igrači imaju ponude, ili su ih imali, ali stajalište kluba je da zainteresirani klubovi moraju uplatiti odštetnu klauzulu ukoliko igrači žele otići - izjavio je Vazquez na konferenciji za medije u Pamploni.

Ondje je govorio povodom predstavljanja novog trenera Alessija Liscija, 39-godišnjeg Talijana koji je došao iz drugoligaša Mirandesa s kojim je izgubio u finalu doigravanja za prvu ligu. Lisci će zamijeniti trenera Vicentea Morena koji je napustio Osasunu, koja je Primeru završila kao devetoplasirana.

image
...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. srpanj 2026 22:56