Strani nogometviktorija dobila romu

Oproštaj od Europe u velikom stilu: Vlašić asistirao za visoku pobjedu CSKA usred Madrida

12. prosinca 2018. - 22:14
2018-12-12T194828Z_516059945_RC152E8CA6B0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MAD-CSK.JPG

Nogometaši moskovskog CSKA još jednom su šokirali aktualnog europskog prvaka Real Madrid. Nakon što su u 2. kolu skupine G u Moskvi pobijedili sa 1-0, večeras su u susretu 6. kola u Madridu slavili sa 3-0, ali i ispali iz Europe.

Rusko slavlje pokvarila je vijest iz Plzena gdje je Viktorija pobijedila Romu sa 2-1 i izborila nastavak natjecanja u Europskoj ligi, dok je europska priča za CSKA završila.

Viktorija i CSKA su zaključili natjecanje u skupini sa po sedam bodova, no Česi su bolji u međusobnom skoru. "Kraljevski klub" je i prije ovog kola osigurao prvo mjesto u skupini i plasman u osminu finala, dok je Roma bila sigurna na drugom mjestu.

Santiago Solari je odlučio odmoriti većinu prvotimaca, pa je Real započeo utakmicu u 'šarenom' sastavu s tri debitanta u Ligi prvaka (Jav...

19. travanj 2024 16:40