Strani nogometnovi incident

Opet neredi na francuskim stadionima: utakmica između Pariza i Lyona prekinuta zbog sukoba navijača na tribinama

18. prosinca 2021. - 09:52
Supporters hold a flare during the French Cup round of 64 football match between Paris FC and Olympique Lyonnais (OL) at the Charlety stadium in Paris, on December 17, 2021. - The match was interrupted due to incidents in the stands. At half-time, several flares were launched toward Lyon supporters, and two improvised explosive devices also exploded. Spectators from this stand then descended on the lawn to move away from the scene of the incidents, preventing the resumption of the match. (Photo by Bertrand GUAY/AFP)Bertrand Guay

Utakmica francuskog nogometnog kupa između Paris FC i Olympique Lyona prekinuta je zbog nereda na tribinama stadiona Charlety u glavnom gradu Francuske.

Huligani obje momčadi sukobili su se na poluvremenu na tribinama tijekom poluvremena, uz upotrebu pirotehničkih sredstava. Intervenirali su zaštitari i policija, no dio izgrednika provalio je na teren, pa je sudac prekinuo meč. Do odmora rezultat je bio neriješen 1-1.

Ovo je drugi put ove sezone da navijači Lyona sudjeluju u neredima.

27. travanj 2024 21:07