Strani nogometstigli u sredinu

Oihan Sancet zabio svoj prvi hat-trick: nogometaši Athletica uvjerljivom su pobjedom nad Cadizom

3. veljače 2023. - 23:40

Nogometaši Athletica uvjerljivom su 4-1 (3-1) pobjedom nad Cadizom, ostvarenom u petak na svom San Memesu u Bilbau, otvorili 20. kolo španjolskog prvenstva

Do svog prvog ‘hat-tricka‘ u LaLigi došao je 22-godišnji napadač baskijske momčadi Oihan Sancet. On je u 10. minuti doveo Athletic u vodstvo, da bi u 25. minuti izjednačio Gonzalo Escalante. Sancet se u 35. minuti pobrinuo za novo vodstvo domaće momčadi, koje je na 3-1 povisio Yeray Alvarez u 44. minuti.

Athletic je u 57. minuti ostao s igračem manje, kad je Berchiche dobio drugi žuti karton. No, ni to nije spriječilo Sanceta da pogotkom u 75. minuti dođe do svog prvog ‘hat-tricka‘ u španjolskom prvenstvu.

Athletic je sa 29 bodova privremeno skočio na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice, na kojoj je Cadiz sa 19 bodo...

25. travanj 2024 23:15