Hrvatska je remizirala 1:1 s Italijom i tako vrlo vjerojatno ispala s Eura. Postoje još neki ludi scenariji za ostanak, no to je samo na razini nade. Povela je Hrvatska golom Luke Modrića u 55. minuti i do zadnjih sekundi sučeve nadoknade imala tu prednost i prolaz u drugi krug, a onda se ukazao Mattia Zaccagni i zabio za 1:1 i očaj Vatrenih - pišu Sportske novosti.
Krilnom napadaču Lazija, ovo je bio prvi gol za Italiju u seniorskom nogometu, a što se Talijana tiče, on nije mogao doći u boljem trenutku.
- Puno toga mi je prošlo kroz glavu. To je neopisiva emocija. Bilo je jako važno da se kvalificiramo kao drugi i jako sam sretan - rekao je Zaccagni za Rai pa se osvrnuo na svoj gol:
- Iskreno nisam ni znao da je to zadnji napad na utakmici. Kada je lopta došla do mene, na...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....