Oduševljeni Ancelotti: Pronašli smo zadnju energiju, Guardiola nije krio tugu: Bili smo blizu

5. svibnja 2022. - 01:11

Sretan sam što smo u finalu, u Parizu ćemo igrati protiv još jednog velikog rivala. Bit će to fantastična utakmica za nogomet, poručio je Carlo Ancelotti  nakon što je Real Madrid izborio plasman u finale Lige prvaka gdje će igrati protiv Liverpoola.

Real je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka sa 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

"Utakmica je bila blizu kraja, no uspjeli smo pronaći zadnju energiju koju smo imali. Odigrali smo dobru utakmicu protiv jakog rivala. Kad smo uspjeli izjednačiti, imali smo psihološku prednost ...

19. travanj 2024 07:25