Strani nogometpuna mreža

Odlično drugo poluvrijeme: Hajdukov europski suparnik slavio na gostovanju

Piše V.B.
13. kolovoza 2018. - 10:22

Preokretom u drugom poluvremenu FCSB je slavio 3:1 u gostima kod Gaz Metana i napunio se samopouzdanjem uoči uzvratnog susreta 3. pretkola Europske lige protiv Hajduka u četvrtak u Bukureštu.

Trener Nicolae Dica u susret je krenuo bez dosta igrača s poljudske utakmice. Konkretno, Gnohere, Tanase, Pintilii, Teixeira, Benzar i Filip, koji su bili starteri protiv Hajduka, našli su se na klupi, a Balase i Momčilovića nije bilo ni u zapisniku.

Debitirao je u vrhu napada povratnik Raul Rusescu, a Antonio Jakoliš odradio je svih 90 minuta na desnom boku u obrani.

Ispremiješani sastav Dici se u prvom poluvremenu nije isplatio jer je Gaz Metan na odmor otišao s prednošću 1:0 golom Fofane iz 31. minute.

Vidio je Dica da je vrag odnio šalu pa je u drugi dio krenuo s Gnohereom i Tanaseom, ...

24. travanj 2024 15:31