Strani nogometveliki tjedan

Novi okršaj velikana u Europskoj ligi: i ‘crveni vragovi‘ će plakati, od sreće ili tuge?

Piše Ivan REnić
23. veljače 2023. - 10:00

Pred nogometašima Manchester Uniteda mogući je tjedan iz snova. Imaju priliku iz Europe izbaciti Barcelonu i domoći se prvog trofeja u posljednjih šest godina. Trebaju im „samo” dvije pobjede. Danas ih od 21 sat očekuje uzvrat šesnaestine finala Europske lige protiv Barce. U gostima su prošlog tjedna remizirali (2:2) u fantastičnoj utakmici.

Nakon „nule” u prvom poluvremenu, početkom drugog su primili gol, a zatim ekspresno uzvratili s dva. Katalonci su poraza spasili zahvaljujući pogotku Raphinhe iz 76. minute. Za Crvene vragove opet je zabio Marcus Rashford. Pa, tko bi drugi?

U životnoj formi igra engleski napadač. Od završetka Svjetskog prvenstva najbolji je strijelac od svih igrača u ligama petice. Zabio je u svakoj od zadnjih pet utakmica. Na posljednjoj, protiv Lei...

19. travanj 2024 21:45