Strani nogometblizu Lige prvaka

Nova vrhunska partija hrvatskog reprezentativca: pogodak i asistencija Vlašića u trećoj uzastopnoj pobjedi CSKA

8. srpnja 2020. - 19:33

Nogometaši moskovskog CSKA slavili su sa 4-0 (1-0) na gostovanju kod Orenburga u utakmici 27. kola ruske Premier lige odigranoj u srijedu, a hrvatski reprezentativac Vlašić bio je asistent i strijelac.

U 32. minuti Čalov je nakon Vlašićeve oduzete lopte i dodavanja pogodio za vodstvo CSKA. U 59. minuti isti su igrači promijenili uloge - Čalov je petom ostavio loptu za Vlašića koji je sa sedam metara iskosa svladao domaćeg vratara.

CSKA je u 78. minuti poveo sa 3-0 pogotkom Šenikova, za koji mu je asistirao 22-godišnji hrvatski veznjak Kristijan Bistrović. Konačnih 4-0 postavio je Obljakov u trećoj minuti sučevog dodatka.

Trećom uzastopnom pobjedom CSKA je došao do trećeg mjesta sa 46 bodova. Tri više ima drugoplasirani moskovski Lokomotiv, uz utakmicu manje. Vodeći Zeni...

14. travanj 2024 23:18