Strani nogomettežak poraz

Nova katastrofa očajnog Manchester Uniteda, Brentford ih ponizio na svom terenu

13. kolovoza 2022. - 20:48

U posljedjoj utakmici subotnjeg programa 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Brentford je na svom terenu ponizio Manchester United svladavši ga sa 4-0 (4-0).

Momčad s Old Trafford imala je prvo poluvrijeme iz noćne more, katastrofalno je griješio njezin vratar David De Gea koji je izravni krivac za sva tri prva pogotka domaćih, na odmor se otišlo s nedostižnih 4-0 za domaće, a to je bio i konačni rezultat.

U 10. minuti Dasilva je pucao sa 20-ak metara, a njegov ne odviše jak prizemni udarac prošao je ispod De Gee i završio u mreži. Čak je i sam strijelac pogotka slijegao ramenima pokazujući kako mu nije jasno kako je lopta ušla u mrežu. Osam minuta potom De Gea je napravio još veću glupost, umjesto da ispuca loptu sa svog peterca on ju je dodao Eriksenu koji je bio pod pritisk...

25. travanj 2024 12:12