Strani nogometu 15 minuta

Nevjerojatna utakmica Ive Grbića: skupio 10 obrana, pa skrivio penal i primio tri gola, a evo koji rekord je oborio

Piše Sport SD
25. svibnja 2023. - 13:56

Atletico Madrid odigrao je 3:3 na gostovanju kod Espanyola u 36. kolu španjolske lige, a učinak vratara na golu gostujuće momčadi nije mogao proći nezapaženo.

Ivo Grbić već mjesec dana brani umjesto ozlijeđenog Jana Oblaka. U spomenutoj utakmici skupio je čak 10 obrana, ali je skrivio jedanaesterac i primio tri gola u razmaku od samo 15 minuta u drugom poluvremenu.

Tako je Grbić sinoć postao prvi hrvatski golman s 10 obrana u ligama Petice u proteklih osam sezona, a čak osam od 10 upućenih udaraca bilo je unutar šesnaesterca. Ugovor s Atleticom 27-godišnji golman ima još jednu sezonu.

24. travanj 2024 09:34