Strani nogometloša procjena

Nevjerojatna scena u Ligi prvaka i sva besmislenost VAR-a: Inter postigao zgoditak, sudac ga poništio i svirao kazneni udarac za Slaviju

Piše PSD
27. studenog 2019. - 23:57

Nevjerojatna scena viđena je na susretu Lige prvaka u Pragu, a sve zahvaljujući VAR-u. Inter je vodio od 19. minute na gostovanju kod Slavije pogotkom Martineza, a potom su "Nerazzurri" u 35. minuti postigli i drugi pogodak kada je nakon kontranapada Lukaku pogodio za 2:0.

No, radost gostiju trajala je samo jednu minutu. Naime, u početku akcije jedan igrač Slavije je pao u kaznenom prostoru nakon duela s De Vrijom, a arbitar Marciniak je odmahnuo rukom i pustio da se igra nastavi.

U nastavku akcije Lukaku je postigao pogodak, a dok su igrači Intera slavili Marciniak je dobio poziv iz VAR sobe, te je potom i on otišao pregledati spornu situaciju u kaznenom prostoru gostiju.

Nakon što je ustanovio da je pogriješio kada je pustio da se igra nastavi, odlučio je poništiti zgoditak Interu ...

19. travanj 2024 03:41