Strani nogometliga prvaka

Nevjerojatna priča igrača Tottenhama, doživio je emocionalni šok: bio je uvjeren da su ispali i pokupio se u svlačionicu

Piše PSD
18. travnja 2019. - 13:50

Igrač Tottenhama Moussa Sissoko zbog ozljede je morao napustiti travnjak 41. minuti i cijelo drugo poluvrijeme utakmice u Manchesteru je odgledao s klupe.

Nakon drame u sudačkoj nadoknadi kada je Raheem Sterling zabio gol za 5:3, Sissoko je u tuzi otišao u svlačionicu te je propustio sučevu odluku kojom je poništio Sterlingov pogodak nakon VAR-a. Bio je uvjeren da su ispali.

Nakon nekog vremena u svlačionicu urlajući upao je jedan od ljudi iz stručnog stožera Tottenhama:

- Nevjerojatno, uspjeli smo!

Sissoko je doživo pravi emocionalni šok jer je bio uvjeren da je sve gotovo.

Nakon što mu je objašnjeno što se sve događalo nakon Sterlingovog gola, Sissoko je brzo otrčao na travnjak proslaviti sa suigračima veliki uspjeh.

19. travanj 2024 11:34