Nevjerojatan podatak koji o ponajboljem svjetskom vrataru govori više od obrana: imao rekordan broj dodavanja, u sezoni ima dvije asistencije

Piše SN
17. veljače 2020. - 21:58

Nogometaši Barcelone u subotu su u okviru 24. kola španjolskog prvenstva s 2:1 nadigrali Getafe, ali nije im bilo nimalo jednostavno. Nakon pogodaka Griezmanna i Sergija Roberta morali su strepiti do samog kraja budući da je u 66. minuti rezultat smanjio Angel. U toj je utakmici hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao posljednjih 15 minuta ušavši s klupe za pričuve, a dogodio se i jedan nezapamćeni detalj u novijoj povijesti nogometa, prenose Sportske novosti

Naime, katalonski list Sport skrenuo je pozornost na to da je vratar Barcelone, njemački reprezentativac Marc-Andre ter Stegen imao čak 69 dodavanja, što je najviše u zadnjih 14 godina od jednog vratara. Španjolska verzija poznate statističke baze podataka Opta izračunala je da je posljednji puta neki vratar na utakmic...

27. travanj 2024 00:10