Strani nogometderbi začelja

Neugodan poraz: Kayseri Roberta Prosinečkog primio dva pogotka u sudačkoj nadoknadi i nalaze se na rubu ispadanja

9. srpnja 2020. - 21:19

Turski nogometni prvoligaš Kayserispor kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, doživio je na gostovanju kod Rizesporta neugodan poraz 2-3 u borbi za prvoligaški spas.

Kayserispor je sve do sudačke nadoknade vodio sa 2-1, a potom, primio dva gola ispustivši važne bodove.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Josea Samua, no gosti su uspjeli izjednačiti u 32. minuti preko Diega Angela. Kayserispor je u 75. minuti ostao s igračem manje, nakon što je isključen Gustavo Campanharo, međutim i s igračem manje su zabili za 2-1, u 87. minuti iz kaznenog udarca je zabio Artem Kravets.

Kada se činilo kako će Prosinečki dohvatiti važna tri boda, Rizespor je u sudačkoj nadoknadi okrenuo rezultat. Denys Harmash je u drugoj minuti nadoknade izjednačio, a samo minutu kasnije Ivanild...

24. travanj 2024 09:28