Ostali smo na 16 najboljih momčadi Europe, a danas se nastavljaju njihovi pohodi na vrh Europe. Kreću prve utakmice osmine finala, a jasno je, najviše će se pratiti derbi madridskih Reala i Atletica.
Stadion Santiago Bernabeu bit će pozornica velike borbe dvaju ljutih rivala. I dok se Atletico u osmini finala našao jer je u grupi završio na petom mjestu, aktualni osvajač Real je morao težim putem izboriti za mjesto u najboljih 16, na putu mu je u playoffu stajao Manchester City.
Real kaska u domaćem prvenstvu i u zadnjih pet susreta može se pohvaliti tek jednom pobjedom, ali zato će danas ići po šestu uzastopnu pobjedu u Ligi prvaka.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....