Napoli sve bliže naslovu prvaka, bivši igrač Splita zabio u pobjedi protiv Pašalićeve Atalante

11. ožujka 2023. - 20:43

Nogometaši Napolija napravili su novi korak ka teoretskom osiguranju naslova prvaka Italije nakon što su u susretu 26. kola na svom stadionu svladali Atalantu sa 1-0 (0-0).

Izvrsni Gruzijac Hviča Kvarackelija se u 60. minuti poigrao s kompletnom obranom gostiju i zatim zatresao mrežu za 1-0, da bi pobjedu potvrdio bivši stoper Splita i Dinama Amir Rrahmani koji je bio najviši u skoku nakon kornera u 77. minuti.

Ovom pobjedom Napoli je stigao do 68 bodova, 18 više od drugog Intera, a do kraja prvenstva je ostalo još 12 kola. Više nije pitanje hoće li Napoli osvojiti svoj treći "scudetto" već je pitanje kada će se to dogoditi, odnosno koliko kola prije kraja sezone će i teoretski postati nedostižan konkurenciji.

Mario Pašalić je igrao do 68. minute za Atalantu koja je šesta s...

20. travanj 2024 14:25