Napadač Sampdorije izjednačio rekord legendarnog Argentinca Batistute

26. siječnja 2019. - 23:10

Iskusni napadač Sampdorije Fabio Quagliarella, koji će za pet dana napuniti 36 godina, bio je strijelac u 11. uzastopnoj utakmici u talijanskom nogometnom prvenstvu čime je izjednačio rekord legendarnog Argentinca Gabriela Batistute kojemu je to uspjelo u dresu Fiorentine u sezoni 1994/95., Quagliarella je postigao prva dva gola, oba iz 11-eraca, u 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Udinesea.

Prvi gol Quagliarella je postigao u 33., a drugi u 56. minuti. Do kraja utakmice u strijelce su se upisali Linetty u 68. i Gabbiadini u 78. minuti.

Priliku da postane samostalni rekorder po broju uzastopnih utakmica u kojima je postigao pogodak u Serie A Quagliarella će imati za tjedan dana kada Sampdoria gostuje kod Napolija.

Ovom pobjedom Sampdoria je stigla na peto mjesto sa 33 boda, koliko im...

26. lipanj 2024 09:59