Strani nogometemotivan trenutak

Nakon kontroverzne proslave gola gotovo svi su zaključili da se ruga Ronaldu. Napadač Gane se oglasio, evo što kaže

Piše Robert Krnjić/SN
25. studenog 2022. - 08:34

Portugal je u četvrtak, na 974 stadionu u Dohi, pobijedio Ganu 3:2 u jednoj od najuzbudljivijih utakmica dosadašnjeg dijela Svjetskog prvenstva. Osim brojnih golova, dvojbenog kaznenog udarca Cristiana Ronalda i umalo fatalnog kiksa portugalskog vratara Dioga Coste u završnici utakmice, dvoboj je obilježila i kontroverzna proslava pogotka ganskog napadača Osmana Bukarija - pišu Sportske novosti.

On je, naime, u 89. minuti, na asistenciju Rahmana Babe, glavom zabio za 3:2, a potom je otrčao prema rubu igrališta i svoj pogodak proslavio identično kao što to inače čini Ronaldo ("siu" proslava).

Brojni svjetski mediji, kao i korisnici društvenih mreža zaključili su kako se igrač Crvene zvezde zapravo rugao portugalskom superstaru, koji je minutu ranije izašao iz igre.