Strani nogometbivši hajdukovac

Na Poljudu nije bilo mjesta za njega, u Ligi prvaka asistirao za pobjedu

Piše HINA
4. listopada 2023. - 19:17

U susretu 2. kola H skupine azijske Lige prvaka Melbourne City, u čijim redovima igra hrvatski nogometaš Marin Jakoliš je na gostovanju sa 2-1 pobijedio kineski Zhejiang Professional čije boje brani Franko Andrijašević.

Hrvatski okršaj u azijskoj Ligi prvaka otišao je na stranu Marina Jakoliša (26) koji se iz Huzhoua vraća s tri boda, dok je momčad Franka Andrijaševića (32) upisala i drugi poraz.

Sva tri gola pala su u prvih 20 minuta susreta. Gosti su poveli u 13. minuti golom Aziza Behicha, a četiri minute kasnije na 2-0 je povisio Max Caputo na Jakoliševu asistenciju. Smanjio je Leonardo iz jedanaesterca u 20. minuti susreta.

Do kraja susreta bilo je još nekoliko prilika na obje strane, ali ne i golova.

Jakoliš je za Melbourne City igrao cijeli susret, baš kao i Andrijašević na suprotnoj strani.

Jakoliš je u Melbourne stigao na posudbu iz francuskog Angersa, a tijekom karijere je igrao i za Šibenik, Hajduk, Mouscron, Roeselare, Admiru Wacker...

Nakon dva kola Melbourne City vodi na ljestvici skupine sa četiri boda koliko ima i japanski Ventforet Kofu. Na trećem mjestu je tajlandski klub Buriram United s tri boda, dok je Zhejiang upisao dva poraza.

Asistenciju Jakoliša i ostale prilike na utakmici pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 18:44