Strani nogometportugalac u elementu

Mourinho izgubio od norveškog kluba pa opleo po sucima, umjetnoj travi i strijelcu jedinog pogotka za njegovu momčad

Piše SN
8. travnja 2022. - 07:58
Roma's Portuguese head coach Jose Mourinho follows the action from the sidelines during the UEFA Europa conference league football match FK Bodo/Glimt v AS Roma at Aspmyra Stadium in Bodo on April 7, 2022. (Photo by Mats Torbergsen/NTB/AFP)/Norway OUTMats Torbergsen

U četvrtak su odigrane sve četiri prve utakmice četvrtfinala Konferencijske lige, a glasno je odjeknula 2:1 pobjeda norveškog Bode Glimta protiv Mourinhove Rome, kao i Portugalčeve izjave nakon utakmice, pišu Sportske novosti.

Norveškom Bodi opet se Roma pokazala idealnom mušterijom. U natjecanju po skupinama pobijedio je doma 6:1, a sinoć ipak sa skromnijih 2:1.

Norvežani su ovoga puta napravili preokret. Rimljani su poveli golom Pellegrinija u 43. minuti, iako je Bodo ostavio bolji dojam do tada.

U nastavku utakmice opet je aktivniji bio norveški sastav koji je izjednačio u 56. minuti. Strijelac je bio Wembangomo, ali gol ide na dušu vratara Rome Rui Patricija koji je početnički reagirao i nije uhvatio relativno lagani udarac s 20-ak metara.