Strani nogomettalijansko prvenstvo

Monza do boda stigla u devetoj minuti sudačke nadoknade i to golom iz kaznenog udarca

6. veljače 2023. - 23:01

U susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Monza i Sampdorija su odigrali 2-2, a domaćin je izjednačio golom iz jedanaesterca u devetoj minuti sudačke nadoknade.

Sampa je dva puta vodila i sekunde su je dijelile od važne pobjede u borbi za prvoligaški spas, ali nije izdržala.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Manola Gabbiadinija. Monza je izjednačila u 32. minuti, a strijelac je bio Andrea Petagna. Gabbiadini je u 58. minuti svojim drugim golom još jednom vratio Sampdoriju u vodstvo, a kada se već činilo kako će momčad iz Genoe upisati treću pobjedu ove sezone, Nicola Murru je u šestoj minuti nadoknade u kaznenom prostoru oborio Petagnu.

Sudac Daniele Chiffi nije dvojio, a potvrdu je dobio i nakon VAR provjere. Kazneni udarac je u devetoj minuti nadoknade sigurno iz...

24. travanj 2024 02:29