Strani nogometvažna pobjeda

Momčad Stipe Biuka svladala Galaxy u velikom gradskom derbiju

17. travnja 2023. - 11:53

U derbiju američke Major League Soccer (MLS) Los Angeles, u čijem dresu nastupa bivši igrač Hajduka Stipe Biuk, je na gostovanju pobijedio gradskog suparnika Los Angeles Galaxy sa 3-2.

Junak susreta bio je meksički napadač Carlos Vela koji je za pobjednički sastav zabio dva gola, te upisao asistenciju.

Bivši igrač Arsenala, WBA, Osasune i Real Sociedada je u 22. minuti doveo LA u vodstvo. Izjednačio je Tyler Boyd u 41. minuti, no Vela je svojim drugim golom u 68. minuti iz kaznenog udarca vratio goste u prednost. Samo dvije minute kasnije Ryan Hollingshead je na Velinu asistenciju zabio za 3-1.

Domaćin je do kraja susreta uspio tek smanjiti na 3-2 pogotkom Marca Delgada.

Vela je igrao do 71. minute kada je umjesto njega u igru ušao Biuk. Bio je to njegov sedmi nastup, a do sada ...

26. travanj 2024 12:46