Strani nogometLiga prvaka

Modrić slavi, Perišić i Broz tuguju nakon dvoboja titana: nekoliko golijada, šokantni preokret u Milanu i brdo crvenih kartona obilježili rasplet skupina

Piše Toni Bilić, Hina
7. prosinca 2021. - 22:57

Atletico Madrid je pobjedom 3:1 kod Porta izborio osminu finala Lige prvaka, na ruku Madriđanima išao je i rezultat između Milana i Liverpoola na San Siru, gdje su ‘redsi’ slavili s 2:1. U sudaru momčadi s ukupno 13 titula europskog prvaka (Milan 7, Liverpool 6) domaćim ‘rossonerima’ trebala je pobjeda, dobro im je krenulo jer su prvi poveli, no Liverpool je preokrenuo i zadržao maksimalni učinak, svih šest pobjeda u skupini.

Premda je Liverpool od početka bio bolji, Milan je poveo u 29. minuti, iz svoje prve prave prilike. Nakon kornera je loptu samo dodirnuo Romagnoli, vratar Alisson odbio je loptu, a na pravom se mjestu našao Tomori i zabio za slavlje domaćih navijača. Međutim, ono nije dugo trajalo, nakon samo sedam minuta gosti su izjednačili. S ruba šesnaesterca je ...

26. travanj 2024 12:52