Strani nogometne daju vrh

Modrić poveo ‘kraljevski klub‘ do pobjede nad Sevillom: kapetan je ispratio akciju Viniciusa i onda rutinski zabio

22. listopada 2022. - 23:39

U dvoboju 11. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Seville s 3-1, a prvi pogodak na utakmici upisao je Luka Modrić.

Kraljevski klub je poveo već u 6. minuti, a strijelac je bio kapetan Modrić. Vinicius Junior je probio lijevu stranu i pronašao je na suprotnoj strani samog Modrića, koji postiže 34. gol u dresu Reala, a svoj četvrti ove sezone.

Erik Lamela je izjednačio u 54. minuti, ali je Real našao snage za pobjedu i slavio preko Lucasa Vazqueza (79 i Fede Valverdea (81). Modrić je izašao u 77. minuti, a minutu ranije teren je napustio i Ivan Rakitić kod Seville.

Real je prvi sa šest bodova i utakmicom više od Barcelone, dok je Sevilla tek 14.

Ranije je Mallorce pobijedila preokretom na Mestalli Valenciju s 2-1. Valencia je povela golom Edisona Cavanija iz jedanaest...

26. travanj 2024 08:32