sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Strani nogometnajstariji strijelac

Modrić oduševio: ‘Uvijek je lijepo rušiti rekorde. Ovo su pobjede koje te mogu odvesti do naslova prvaka‘

Piše Hina
4. siječnja 2025. - 10:43

Hrvatski nogometaš Luka Modrić odigrao je u petak 561. utakmicu za Real Madrid čime je postao deseti igrač po broju nastupa za taj španjolski klub, a ujedno i njegov najstariji strijelac.

"Uvijek je lijepo rušiti rekorde", izjavio je Modrić za klupsku televiziju Real Madrid TV nakon gostujuće pobjede od 2-1 nad Valencijom.

Na stadionu Mestalla je odigrao 561. utakmicu, a toliko su ih bili odigrali i nekadašnji veznjaci Jose Martinez Sanhcez poznat kao"Pirri" i Michel.

"Ponosan sam što sam dosegnuo taj broj odigranih utakmica te se izjednačio s legendama poput Pirrija i Michela. Trebam nastaviti dalje tako", dodao je hrvatski veznjak koji od 2012. godine igra za "Kraljevski klub".

Na vrhu je napadač Raul Gonzalez koji je tijekom karijere skupio 741 nastup u bijelom dresu. Modrić j...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. srpanj 2026 09:48