Strani nogometVoli izlaziti daleko od gola

Mislili ste da ste sve vidjeli ovaj vikend: e pa niste, barem ne ova dva zgoditka s pola igrališta u samo 90 sekundi razmaka

29. listopada 2019. - 00:44

Taman kada pomislite da je ovaj vikend bio preluda i da ste vidjeli sve, stignu do vas snimke iz dalekog Japana. Dvoboj između Yamagate i Ehime okončao je rezultatom 3:0 za domaćina. I to samo po sebi nije čudno s obzirom na to da je Yamagata drugoplasirana momčad druge lige, dok je Ehime na 16. mjestu (od 22 momčadi) i s tri uzastopna poraza.

Međutim ono što je sve iznenadilo je činjenica da su domaći zabili dva zgoditka s pola igrališta i to samo u 90 sekundi razmaka. Gosti su izgubili loptu kombiniraju oko centra u 61. minuti, a Shun Nakamura je to iskoristio i preciznim lobom s centra pogodio je nezaštićenu mrežu.

Pa kao da i to nije bio dovoljan šok za igrače Ehime koji su ponovno sao minuti kasnije prešli centar, ponovno izgubili loptu, a ovaj put je Tetsuhiro Sakamoto...

26. travanj 2024 10:42