Strani nogometpogubio se

Milan Borjan primio gol iz kornera: pogledajte tu nespretnost, smiju mu se i Zvezdini navijači

Piše SPORT SD
26. svibnja 2023. - 09:29

U finalu kupa Srbije su zaigrali Čukarički i Crvena Zvezda, a Čukarički je poveo u 20. minuti na stvarno spektakularan način, a situaciji je kumovala i katastrofalna reakcija vratara Zvezde Milana Borjana.

Naime, Marko Docić, je iz kornera izravno gađao gol, Borjan se jako loše postavio, i lopta je ušla u mrežu.

Crvena Zvezda je ipak do kraja uspjela preokrenuti i slaviti s 2:1 golovima Pešića u drugom poluvremenu.

Borjan je dobro poznat hrvatskoj javnosti, rođen je u Kninu, a u više navrata je izjavio kako nije rođen u Hrvatskoj nego u "srpskoj Dalmaciji". Tijekom Oluje je pobjegao u Kanadu, za čiju reprezentaciju je i vratar, a zbog svojih izjava se na Svjetskom prvenstvu u Kataru našao na meti hrvatskih navijača, kako na tribinama tako i na internetu.

20. travanj 2024 08:46