Strani nogometliga prvaka

Messi zabio, ali PSG kiksao, Chelsea uvjerljiv protiv Milana, ‘petica‘ Cityja, treća pobjeda Reala

5. listopada 2022. - 23:09

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Chelsea je u Londonu pobijedio Milan sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu u skupini.

"Bluesi" su dominirali od prve minute susreta i talijanski prvak je mogao i teže stradati.

Wesley Fofana je u 24. minuti doveo londonski sastav u vodstvo, u 57. minuti je Pierre-Emerick Aubameyang povisio na 2-0, a pet minuta kasnije je Reece James pogodio za 3-0.

Milan je najbolju priliku imao u posljednjim trenucima prvog dijela. Leao je pucao, Kepa je obranio, a lopta je došla do Krunića koji je s pet metara promašio zicer.

Mateo Kovačić je za domaći sastav igrao do 65. minute, a Ante Rebić je za goste ušao u igru u 64. minuti.

U prvom susretu iz ove skupine RB Salzburg je pobijedio Dinamo sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Noah Okafor iz jedanaesterca ...

18. travanj 2024 13:23