Strani nogometsrušili crotone

Martin Erlić glavni junak u pobjedi Spezije: mladi hrvatski reprezentativac asistirao pa zabio pobjednički pogodak u sudačkoj nadoknadi utakmice

10. travnja 2021. - 18:02

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Martin Erlić bio je junak 3-2 (0-1) domaće pobjede Spezije protiv Crotonea u prvom susretu 30. kola talijanskog prvenstva, on je bio asistent za 2-2 u 89. minuti te strijelac pobjedničkog pogotka u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti iz Crotonea dva su puta vodili preko Djidjija, koji je u 40. minuti sjajno lobao domaćeg vratara Provedela, te Simyja koji je poentirao nakon lijepe akcije u 78. minuti, no Spezia se uspijevala vraćati, prvo golom Verdea za 1-1 u 63. minuti, da bi u 89. minuti Erlić primio loptu na 12-13 metara od gostujućih vrata i zatim odlično proigrao Maggiorea na lijevoj strani, a ovaj je smireno poslao loptu iza leđa Cordaza za 2-2.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Spezia je kompletirala preokret, bivši igrač Hajduk...

25. travanj 2024 02:43