Marseille razbio St.Etienne za nastavak nevjerojatnog niza koji traje 38 godina!

17. travnja 2017. - 01:11

U derbiju 33. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je pobijedio St Etienne 4-0, no dvoboj na stadionu Velodrome ostao je u sjeni navijačkih nereda na utakmici Bastia - Lyon.

Dvoboj OM-a i St Etienna bio je sudar izravnih konkurenata za plasman u Europsku ligu, a domaćin je dominirao od prve do posljednje minute.

Junak utakmice bio je Florain Thauvin koji je zabio dva gola (22, 58), te asistirao Bafetembiju Gomisu za pogodak u 31. minuti. U posljednjim trenucima susreta pogodak je postigao i Dimitry Payet.

Zanimljivo, St Ettiene je zadnji put pobijedio u Marseilleu davne 1979. godine.

Nažalost, utakmica u Marseilleu prošla je u sjeni nereda na utakmici Bastija - Lyon koja je prekinuta nakon prvog poluvremena. Utakmica je prekinuta nakon što su domaći navijači dva puta provalili ...

20. travanj 2024 08:15