Strani nogometrashford briljirao

Manchester Uniteda prva je momčad koja se plasirala u četvrti krug FA kupa, na Old Traffordu su bili bolji od Evertona

6. siječnja 2023. - 23:46

Nogometaši Manchester Uniteda prva su momčad koja se plasirala u četvrti krug FA kupa, a to su ostvarili pobijedivši Everton na Old Traffordu sa 3-1.

Brazilac Antony je u 4. minuti postigao vodeći pogodak za domaće, da bi u 14. minuti izjednačio branič Evertona Conor Coady. Isti je igrač bio strijelac i trećeg gola na utakmici, ali je u 52. minuti, na njegovu žalost, skrenuo loptu u vlastitu mrežu, nakon ubačaja Rashforda. Duboko u sučevom dodatku, Rashford (90+7) je postavio konačnih 3-1 iz kaznenog udarca.

Gostima je u 74. minuti poništen pogodak Calvert-Lewina, zbog zaleđa.

Preostale utakmice trećeg kruga FA kupa bit će odigrane u subotu, nedjelju i ponedjeljak.

24. travanj 2024 00:12