Strani nogometsvladali fulham

Manchester United s dva igrača više nakon preokreta stigao do polufinala FA kupa

19. ožujka 2023. - 19:58

Posljednji polufinalisti engleskog FA kupa su nogometaši Manchester Uniteda koji su na svom Old Traffordu svladali Fulham 3-1.

Golom srpskog napadača Mitrovića gosti su poveli 1-0 u 50. minuti te su vodili sve do petnaestak minuta prije kraja. Na utakmici se sve okrenulo u tom trenutku.

William je rukom zaustavio siguran pogodak Sancha zbog čega je dosuđen jedanaesterac za domaćina. Ali, nije to bilo sve. Zbog igranja rukom William je dobio crveni karton, a potom i Mitrović zbog prigovora pa je Fulham ostao s devetoricom na terenu.

Bruno Fernandes je izjednačio s bijele točke, a već u idućem napadu Manchester United je poveo golo Sabitzera. Sve je zaključio novim golom Portugalac Bruno Fernandes koji je zakucao loptu u 96. minuti za konačnih 3-1.