sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Strani nogometvruća roba

Manchester City želi dovesti brazilskog tinejdžera iz Atletico Mineria: za mladića su zainteresirani Arsenal, Leipzig i Salzburg spominju se milijunski iznosi

16. veljače 2022. - 16:09

Engleski premierligaš Manchester City želi u svoje redove dovesti 17-godišnjeg brazilskog krilnog napadača Sávia, koji igra za Atlético Mineiro.

No, Manchester City nije jedini koji je zainteresiran za Savia. Za njega se zanima i Arsenal, te Leipzig i RB Salzburg. Zasad je jedino Manchester City dao konkretnu ponudu. City nudi 6,5 milijuna eura plus bonuse, objavili su britanski mediji. 

Pregovori Manchester Cityja i Atlético Mineira se nastavljaju, a ako Savio u ljeto dođe u City mogao bi biti poslan na posudbu u PSV Eindhoven sljedeće sezone.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. lipanj 2026 00:41