Strani nogometliga prvaka

Manchester City razvalio Gvardiolov Leipzig, nevjerojatni Haaland zabio čak pet golova!

Piše Toni Bilić
14. ožujka 2023. - 23:11

Manchester City i Inter su izborili četvrtfinale Lige prvaka, eliminiravši Leipzig, odnosno Porto. City je, nakon 1:1 u prvoj utakmici, s vrlo uvjerljivih 7:0 razbio Nijemce, a svoju večer imao je mladi norveški napadač Erling Haaland, koji je zabio čak pet golova. Haaland je već u prvom poluvremenu postigao hat-trick, prvi pogodak zabio je u 22. minuti iz jedanaesterca, nakon što je slovenski sudac Vinčić na intervenciju VAR-a pokazao na bijelu točku zbog igranja rukom Henrichsa.

Samo dvije minute potom De Bruyne je pogodio gredu, a odbijenu loptu glavom je u mrežu pospremio Haaland. U sudačkoj nadoknadi prvog dijela Norvežanin se i treći put upisao u strijelce. Ovaj put lopta se odbila od stative nakon udarca glavom Diasa.

Već u prvih 15 minuta nastavka utakmice City je z...

27. travanj 2024 05:59