Strani nogometdrama na etihadu

Manchester City je još jednom kiksao: pobjedu ispustili u posljednjoj minuti i to autogolom Fernandinha

18. siječnja 2020. - 21:21

Manchester City je još jednom kiksao, u subotu je kod kuće u 23. kolu Premier lige remizirao sa Crystal Palaceom, koji je vodio 1-0 do 82. minute.

Goste je doveo u vodstvo Cenk Tosun u 39. minuti, a Manchester City je uspio poravnati tek u 82. pogotkom Kuna Agüera. Pet minuta kasnije mrežu ponovno trese Kun Agüero i tada se činilo da će igrači Pep Guardiole ipak stići do pobjede. No, u 90. minuti Fernandinho je zatresao vlastitu mrežu i završilo je 2-2.

Nakon četiri pobjede i remija, nogometaši Southamptona bili su na dobrom putu da nastave uspješan niz, budući da su na poluvremenu vodili sa 2-0 golovima Jana Bednareka (15) i Shanea Longa (35). No, u nastavku igrači Wolverhamptona napravili su preokret i slavili sa 3-2. Prvo je zabio Pedro Neto (53), a potom dva puta Raul Jimen...

24. travanj 2024 22:19