Strani nogometplay-off lige prvaka

Luda utakmica u Norveškoj: Ferencvaroš imao veliku prednost, Molde okrenuo rezultat i na kraju remi, Uzuni opet strijelac

23. rujna 2020. - 23:08

Nogometaši Ferencvaroša, koji su izbacili zagrebački Dinamo iz Lige prvaka, u prvom susretu play-offa na gostovanju kod Moldea su odigrali 3-3 nakon što su vodili sa 2-0.

Mađarski prvak je vodio 2-0, Norvežani su okrenuli rezultat s tri gola, no gosti su u samoj završnici uspjeli izboriti remi za uzvrat u Budimpešti.

Ferencvaroš je poveo već u sedmoj minuti golom Francka Bolija na asistenciju Endrea Botke. Domaćin je mogao izjednačiti u 15. minuti, no Leke James je pucao pored gola. U 53. minuti bilo je 2-0, a pogodak, baš kao i Dinamu, zabio je bivši igrač Lokomotive Myrto Uzuni. Ponovo je asistent bio Botka. Samo tri minute kasnije Molde je smanjio preko Jamesa, da bi Magnus Wolff Eikrem u 65. minuti izjednačio na 2-2.

Martin Ellingsen je u 83. zabio za veliki pr...

23. travanj 2024 13:30