Strani nogometPremier liga

Liverpool se ispromašivao i ostao šest bodova iza vodećeg Manchester Cityja

28. prosinca 2021. - 23:46

Nogometaši Leicestera svladali su na domaćem terenu Liverpool 1-0 u ogledu 20. kola engleske Premier lige.

Drugi je to poraz Liverpoola u sezoni, a podsjetimo kako su onaj prvi upisali početkom studenoga protiv West Hama.

U prvom poluvremenu gotovo se nije izlazilo iz domaćeg šesnaesterca, a najbolju je šansu propustio Salah kojem je u 15. minuti Schmeichel obranio jedanaesterac, a odbijenu loptu je Salah udarcem glavom smjestio na gredu.

No, imao je Liverpool još brojne prilike za pogodak. Mnogo toga je obranio domaći vratar, ali su se i gosti propisno ispromašivali. U 59. minuti je Liverpool kažnjen za sve to, a gol za 1-0 je zabio Ademola Lookman. I nakon toga je Liverpool konstantno pritiskao, napadao i prijetio, ali baš sve nalete je domaća obrana odbila i na kraju osvojila veli...

07. svibanj 2024 01:21