StoryEditorOCM

Legendarni napadač neće nastupiti na Svjetskom klupskom prvenstvu unatoč brojnim ponudama

Piše hina
7. lipnja 2025. - 17:14
Alexandra Beier/Afp
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Portugalska nogometna zvijezda Cristiano Ronaldo,koji je igrao za saudijski klub Al-Nassr od 1. siječnja 2023., dobio je ponude različitih klubova da nastupi na Svjetskom klupskom prvenstvu koje počinje za sedam dana, ali je u subotu izjavio da ipak neće sudjelovati. 

"Neću biti na Svjetskom klupskom prvenstvu, ali su me kontaktirali", izjavio je 40-godišnji Cristiano Ronaldo u subotu u Muenchenu na konferenciji za novinare održanoj uoči finala Lige nacija u kojem u nedjelju navečer igraju Portugal i Španjolska. 

U svibnju je Ronaldo objavio na društvenim mrežama da "zatvara poglavlje" s Al-Nassrom, napominjući, bez otkrivanja više pojedinosti, da njegova priča "nije gotova". "Donio sam odluku  ona je konačna", kazao je u subotu CR7.

"Nema smisla govoriti o nečemu drugom...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. kolovoz 2026 08:17