Kramarić zabio jubilarni stoti zgoditak za Hoffenheim u Bundesligi: domaćin ipak poražen u dvoboju s dortmundskom Borussijom

Piše F.V., Hina
22. siječnja 2022. - 19:31

Andrej Kramarić zabio je pogodak u 2:3 domaćem porazu svog Hoffenheima od Borussije Dortmund. Hrvatski reprezentativac je izjednačio na 1:1 u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Kramarić je odigrao cijeli susret. Ovo mu je bio prvi gol nakon više od tri mjeseca, ali i ukupno jubilarni stoti za Hoffenheim. U redovima gostiju je Kramarićev reprezentativni suigrač Marin Pongračić ušao u igru u 83. minuti.

Treće mjesto na ljestvici potvrdio je Bayer uvjerljivom domaćom pobjedom protiv Augsburga od 5-1. Apsolutno prvo ime susreta bio je Francuz Moussa Diaby koji je postigao tri od pet golova kluba iz Leverkusena. Po gol su još za Bayer dali Bellarabi i Alario, a jedini je strijelac za goste bio Maier.

Tek drugu ligašku pobjedu u sezoni upisao je Greuther Fuerth koji...

25. travanj 2024 02:23